Hizmetlerimiz

Anasayfa Hizmetlerimiz
IMG
Gıda Soğutucuları

Gıda soğutucuları şarküteri soğutucuları ve yiyecek içecek dolaplarını kapsayan bir soğutma sistemidir. Bu soğutma sistemleri özel..

Devamını Oku
IMG
Soğuk Hava Odaları

Soğuk hava odaları özellikle üretimde yer alanların en büyük ihtiyaçlarından biridir. Soğuk hava odaları gıda, kimyasal ..

Devamını Oku
IMG
Pano Soğutucular

Ticari soğutucular da iklimlendirme ve havalandırma sistemleri kadar önemli hatta belki de üretim alanlarında en önemli sistemlerdir..

Devamını Oku
IMG
İklimlendirme Tip Havalandırma

Havalandırma ortamda bulunan kirli havanın belirli bir hızda ve miktarda bulunan ortamdan dışarıya atılma işleminin genel adıdır. Özellikle ka..

Devamını Oku
IMG
Genel Tip Havalandırma

İnsanların kalabalık şekilde bir arada bulundukları ortamlarda ne büyük sıkıntı temiz hava sıkıntısıdır. Ofisler, hastaneler, restoranlar..

Devamını Oku
IMG
Kaset Tipi Klimalar

Günümüzde bulunduğumuz ortamların genişliğini göz önünde bulundurduğumuzda standart klima sistemlerinin yetersiz kald..

Devamını Oku
IMG
Kanal Tipi Klimalar

Giderek değişen tasarımlarla birlikte klima sistemleri bu süreçten etkilendi. Daha şık tasarımlar klimalarda da kendini gösterdi. ..

Devamını Oku
IMG
Salon Tipi Klimalar

Değişen hava koşullarında ihtiyaçlarımızın başında iklimlendirme geliyor. Bunun için de klimalar hayatımızda büyük öne..

Devamını Oku
IMG
Split Klimalar

Birçok klima çeşidi arasından seçebileceğiniz klima türlerinden biri de split klimalardır. Split klimalar dünya &cce..

Devamını Oku
IMG
Multi Sistem

Ortamların hem ısıtılması hem de soğutulması için kullanılan klima türlerinden biri multi split klimalardır. Multi split klimalarda i&c..

Devamını Oku
IMG
VRF Sistemleri

VRF Sistemleri tek bir dış üniteye birden fazla iç ünite bağlanarak kontrol edilen klima sistemleridir. VRF sistemlerinde dış &uum..

Devamını Oku