Genel Tip Havalandırma

IMG

Genel Tip Havalandırma

İnsanların kalabalık şekilde bir arada bulundukları ortamlarda ne büyük sıkıntı temiz hava sıkıntısıdır. Ofisler, hastaneler, restoranlar, spor salonları, alışveriş merkezleri, fabrikalar gibi alanlarda hava sirkülasyonu fazla olmadığı için belirli bir süre sonra ortamdaki hava kirlenir ve solunum zorlaşmaya başlar. Her türlü koku toz ve kirin havda bir arada bulunmasıyla ortamda bulunan insanların motivasyonları düşer, sağlık açısından da olumsuzluklar yaşarlar.

 

Temiz hava ihtiyacı yaşayan yerlerde genel tip havalandırma sistemleri adeta bir kurtarıcıdır. Havalandırma sistemleri ortamdaki kirli ve zararlı havayı tahliye ederek yerine temiz hava gelmesini sağlar. Havadaki zararlı gazları da seyrelttiğinden ortam güvenliğini sağlamak açısından da oldukça başarılıdır.

 

Genel tip havalandırma sistemleri de kullanılacak alanın fiziksel özellikleri ve kullanılış amacı doğrultusunda tercih edilmelidir. Her ortamın havalandırma ihtiyacı aynı olmadığından, havalandırma sisteminin kapasitesi de bu ihtiyaçlar doğrultusunda şekillenmelidir.

 

Genel tip havalandırma sistemleri belirli bir hızda ve belirli bir miktarda havanın ortamdan kaldırılmasını sağlar. Bu sistemiyle oldukça sağlıklı ve güvenli bir ortam yaratır. Kronikleşebilecek hastalıkların önüne geçer. Aynı zamanda ortamda bulunabilecek zehirli gaz ve tozların patlama gibi herhangi bir olumsuz duruma yol açmasını önler.

 

Diğer sistemlerde olduğu gibi havalandırma sistemleri de sessiz çalışma özelliğine sahiptir. Oldukça sessiz şekilde çalışarak bulunulan ortamda gürültü oluşturmaz. Kaliteli bir ortam her insanın hakkıdır. Özellikle gün içerisinde uzunca zaman geçirilen ofislerin ve diğer iş yerlerinin hava kalitesinin düşük olması orada bulunan çalışanların iş motivasyonunu düşürecek, verimsiz hale getirecektir.

 

Ege Merkez Klima olarak ihtiyaçlarınız her alanında yanınızdayız. Klima ve havalandırma cihazlarının satış, montaj, bakım ve onarımını gerçekleştiriyoruz. İklimlendirme ya da havalandırma sistemlerini kullanmak istediğinizde bizden yardım talep ederek sizin için en konforlu ve en ekonomik hizmeti almaya başlarsınız.

 

Konusunda uzman ekibimizle ihtiyacınız karşısında kafanızda oluşan karışıklığı giderirken size sadece tercihinizi yapmak kalır. Pek çok marka ve model arasından ihtiyaçlarınızı en üst düzeyde karşılayacak, özel istek ve bütçenize uygun cihazı tercih edebilirsiniz.  Kaliteli bir hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Servis Talep Formu

İhtiyaç durumunda bize ulaşmak için servis talep formunu kullanabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN