Gıda Soğutucuları

IMG

Gıda Soğutucuları

Gıda soğutucuları şarküteri soğutucuları ve yiyecek içecek dolaplarını kapsayan bir soğutma sistemidir. Bu soğutma sistemleri özellikle büyük marketlerin ihtiyaçlarına özel olarak hazırlanırlar. Çeşitli boyut ve derinliklerde olan bu soğutucular içerisine konulacak maddelerin uygun şartlarda muhafaza edilmesini sağlar.

 

Gıda soğutucularında önemli olan bir konu da ürünlerin iyi bir şekilde teşhir edilmesidir. Ürün satışı gerçekleştiren yerlerde ürünlerin düzgün ve güzel bir şekilde teşhir edilmesi satışı etkileyen önemli faktörlerden biridir. Gıda soğutucuları üretiminde Ege Merkez Klima olarak firmamızın dikkate aldığı konulardan biri de teşhiri düzgün bir şekilde sağlamaktır.

 

Ürünleri belirli bir sıcaklık ve nem dengesi altında muhafaza ederken aynı zamanda en iyi şekilde teşhir edilmelerini sağlayan gıda soğutucuları en yüksek performansta hizmet verirler. İçerisine konulan gıdaların uzun süre muhafaza edilmelerini sağlayarak herhangi bir ticari zararın önüne geçerler. Gıda soğutucuları tercihi yaparken önemli noktalardan bir diğeri ise enerji tasarrufudur. Ege Merkez Klima olarak satış ve kurulumunu sağladığımız gıda soğutucuları yüksek enerji tasarrufu prensibi ile çalışır.  Bu yüksek enerji tasarrufu özelliği ile çevre dostu bir ürün olan gıda soğutucuları aynı zamana düşük enerji tüketimi yaparlar. Düşük enerji tüketimi ise ekonomik olarak kazançlı hale gelmenizi sağlayarak uzun vadede oldukça kazançlı bir tercih yapmış olmanızı sağlar.

 

Gıda soğutucuları kısa ömürlü ürünler değildir. Doğru şekilde ve uygun şartlarda kullanıldığında oldukça uzun ömürlü olan bu cihazları seçerken kalitesine oldukça dikkat etmelisiniz. Ekonomik olarak daha uygun cihazlarda arıza ve enerji tasarrufu konusunda zararda olabileceğinizi de değerlendirerek sağlıklı bir araştırma yapmalısınız. Kısa vadede ekonomik olan seçeneklerin uzun vadede zarara sebep olmasının önüne geçmelisiniz.

 

Ege Merkez Klima olarak firmamızdan yapacağınız gıda soğutucuları tercihlerinde hem ilk aşamada kazançlı olacak hem de sonraki aşamalarda bu kazancınızı sürdürmeye devam edeceksiniz. Satışını yaptığımız ürünlerin bakım ve onarımlarında da kullanıcıların yanında olarak daima müşteri memnuniyeti ile çalışan firmamız alanında uzman personeli ve sektördeki uzun yıllardır süregelen hâkimiyeti ile sizlerin memnuniyeti için çalışıyor. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

 

Servis Talep Formu

İhtiyaç durumunda bize ulaşmak için servis talep formunu kullanabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN